Grupy parafialne
Grupy działające w parafii
Ty też możesz się przyłączyć!Jest to wspólnota, która szerzy kult patrona naszej parafii - św. Józefa.

Zainaugurowała swoją działalność podczas uroczystości odpustowej w marcu 2018 r. Jej członkowie noszą szkaplerze św. Józefa. Grupa spotyka się w pierwsze środy miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00, a następnie na modlitwach i konferencji poświęconej Oblubieńcowi Najświętszej Maryi Panny. Opiekun - Ks. Proboszcz Janusz Kochański.Skupiają osoby, które codziennie odmawiają modlitwę różańcową w intencjach Kościoła i świata.

W naszej Parafii funkcjonują obecnie dwa koła różańcowe. Spotykają się one w pierwsze soboty miesiąca na wspólnym różańcu o godz. 8:30, a następnie na Mszy św. o godz. 9:00. Opiekun - Ks. Proboszcz Janusz Kochański.
 Grupa chłopców służących przy Ołtarzu podczas Mszy św. i nabożeństw.

Obecnie liczy ona kilkunastu członków. Zbiórki ministranckie odbywają się raz w miesiącu, zazwyczaj w trzecią sobotę miesiąca, o godz. 10:00. Opiekun - Ks. Wikariusz Krzysztof Stawicki.Skupia dorosłych mężczyzn, którzy usługują podczas obrzędów liturgicznych w Parafii.

Stanowią oni zawsze asystę liturgiczną w pierwsze niedziele miesiąca na Mszy św. o godz. 11:00, a także w inne, najważniejsze dni roku liturgicznego. Opiekun - Ks. Wikariusz Krzysztof Stawicki.Osoby, które podczas Mszy świętych czytają Słowo Boże, modlitwę wiernych i komentarze.

Dzięki ich posłudze m.in. poznajemy treść niedzielnych czytań Mszalnych. Wspólnota spotyka się co dwa miesiące, w ostatnie niedziele miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00. Opiekun - Ks. Proboszcz Janusz Kochański.
 Od 2020 roku przy naszej parafii istnieje męska grupa "Wojowników Maryi"

Spotyka się ona w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18:00 na Mszy świętej, różańcu i konferencji. Opiekun - Ks. Wikariusz Krzysztof Stawicki.Grupa młodzieży, która podejmuje formację według założeń opracowanych przez sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

Formacja oazowa zasadniczo opiera się na rozważaniu Słowa Bożego, świadectwie, liturgii i budowaniu wspólnoty. Grupa spotyka się w soboty. Opiekun - Ks. Wikariusz Krzysztof Stawicki.Obejmuje ona małżeństwa niesakramentalne z dekanatu pułtuskiego, nasielskiego i makowskiego.

Biskup płocki Piotr Libera powołał siedem takich grup na terenie naszej diecezji. Ich działanie jest odpowiedzią na nauczanie papieża Franciszka i wytyczne Konferencji Episkopatu Polski. Opiekun - Ks. Proboszcz Janusz Kochański.Jej zadaniem jest redagowanie strony internetowej i profilu Parafii na Facebooku.

Grupa zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w jej działanie. Opiekun - Ks. Wikariusz Krzysztof Stawicki.W naszej parafii jest miejsce dla każdego.
Sprawdź jakie to proste! Przyjdź na próbę, spotkanie. Ciesz się wspólnotą, którą razem tworzymy!
Duszpasterze Parafii
Jesteśmy dla Was!