Aktualności
Informacje przed uroczystościami komunijnymi i bierzmowaniem

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE PRZED UROCZYSTOŚCIAMI KOMUNIJNYMI:

- Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest planowana na niedzielę, 16 maja 2021 roku, a Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych na sobotę, 15 maja 2021 roku (o ile sytuacja epidemiczna na pozwoli).

- W najbliższym czasie należy do kancelarii parafialnej dostarczyć zgłoszenia do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. W przypadku dzieci pierwszokomunijnych, które były chrzczone poza naszą Parafią, należy również dostarczyć świadectwo chrztu świętego. Formularze zgłoszeniowe są dostępne w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

- Spotkania formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców są planowane na III niedziele miesiąca. W listopadzie, z racji na obecnie obowiązujące obostrzenia sanitarne spotkanie nie odbędzie się.

***

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA:

* Bierzmowanie w naszej parafii planowane jest w maju/czerwcu 2021 roku (o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna).

* Będzie to bierzmowanie dla uczniów klasy I i II szkoły średniej (po szkole podstawowej), tj. roczniki 2004 i 2005.

* Zgłoszenia do bierzmowania należy oddać do 15 listopada 2020 roku do kancelarii parafialnej (czynna we wtorki i w czwartki w godz. 16:00-17:00 i w soboty w godz. 8:00-9:00). Osoby, które nie były chrzczone w naszej parafii powinny również dostarczyć świadectwa chrztu świętego.

* Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania są planowane na ostatnie niedziele miesiąca po Mszy św. o godz. 9:30 (zawsze będą one zapowiadane w niedzielę poprzedzającą). W listopadzie, z racji na obecnie obowiązujące obostrzenia sanitarne spotkanie nie odbędzie się.