Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Aktualizowane co tydzień!
CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22 marca 2020 r.

1. W tym szczególnym czasie szerzenia się epidemii koronawirusa prosimy wszystkich o modlitwę w intencji ochrony przed chorobami, a także o pokój serc i łaskę głębokiego nawrócenia dla każdego z nas. Dobremu Bogu polecajmy wszystkich zmarłych na skutek wirusa. Módlmy się o zdrowie dla chorych, tych, którzy się nimi opiekują, lekarzy i personelu medycznego oraz wszystkich służb sanitarnych. Módlmy się o wygaśnięcie epidemii. Od jutra w naszym kościele codziennie o godzinie 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja. Zachęcamy do modlitwy w tym trudnym dla nas czasie.

2. W naszym kościele w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 9.00 i 17.30 razem z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę krzyżową, a w niedziele o godz. 17.30 rozpamiętujemy mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich żali.

3. W środę, 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest zarazem Dniem Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. Msze święte w tym tygodniu o godzinie 7.00 i 18.00. Z racji przełożenia misji intencje Mszy świętych przyjęte na ten czas będą odprawione w następującym porządku. Intencje z godzin 9.00 i 11.00 będą sprawowane o godzinie 7.00, intencje z godziny 18.00 bez zmian, natomiast intencje z godziny 20.00 przełożone zostają na termin późniejszy. Przepraszamy za te zmiany, ale podyktowane są sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju. Prosimy o zrozumienie.

5. Dzisiaj o godzinie 20.00 w naszym kościele nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które będzie transmitowane na Facebooku naszej parafii. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie w kościele, jak i do duchowej łączności.