Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Aktualizowane co tydzień!
XXVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 13 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

1. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Tegoroczne przesłanie brzmi "Wstańcie, chodźmy!". Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone do puszek na rzecz fundacji.

2. W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nasze myśłi kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.

3. We wtorek obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Chcemy wspierać naszymi modlitwami rodziców, którzy przeżywają utratę dziecka. W ich intencji odmówimy modlitwę różańcową o godz. 17:30.

4. Pracowników służby zdrowia otoczymy naszą modlitwą w piątek, w święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny, który w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych.

7. Również w przyszłą niedzielę różaniec o godz. 17:30 poprowadzą mężczyźni skupieni wokół grupy "Wojownicy Maryi".

8. Przypominamy, że różaniec w naszej parafii odmawiamy w październiku codziennie o godz. 17:30, a dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16:30.

9. Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego".