Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne
Aktualizowane co tydzień!


II NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 STYCZNIA 2022 R.

1. Dziś, po Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci klas czwartych przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego, natomiast w przyszłą niedzielę, 23 stycznia, również po Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2. Jutro, 17 stycznia, obchodzony jest Dzień Judaizmu. To także kolejna rocznica śmierci Sługi Bożego ojca Ignacego Posadzego, współzałożyciela Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Głównym zadaniem tej wspólnoty jest troska o życie religijne Polaków mieszkających poza granicami ojczyzny.

3. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.

4. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

5. W sobotę, 22. dzień miesiąca, zapraszamy na godzinę 20:00 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. W najbliższym tygodniu serdecznie zapraszamy na Msze święte kolędowe do naszego kościoła na godz. 18:00:
* 17 stycznia (poniedziałek) mieszkańców ulic: Plac Teatralny, Nadwodna, Stare Miasto
* 18 stycznia (wtorek) mieszkańców ulic: Reformacka, Nowy Rynek, Panny Marii i Przechodnia
* 19 stycznia (środa) mieszkańców ulic: Zaułek, Flisacka, Solna, Sukiennicza, Sportowa. Zakończenie kolędy.

7. Zachęcamy do lektury nowego numeru "Gościa Niedzielnego". Do dzisiejszego wydania została dołączona płyta z nagraniem kolejnej części Pisma Świętego.